هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تدریس خصوصی کتیا

خدمات تدریس خصوصی کتیا یکی از کاربردی ترین دوره های مهارت آموزی برای علاقمندان به عرصه های طراحی صنعتی است. این نرم افزار طراحی یکی از قوی ترین ها در حوزه مدل سازی، تحلیل و مونتاژ محسوب می شود. به همین خاطر در سر تا سر کشور بسیاری از افراد برای یادگیری آن در دوره های تدریس خصوصی شرکت می کنند. یادگیری مهارت های استفاده از این ابزار مزایای شغلی، مالی و اقتصادی بی شماری برای افراد به همراه دارد. با استفاده از این مهارت ها حل بسیاری از مسائل ساده تر خواهد بود. جی کد گیری با کتیا و مهندسی معکوس نیز در میان آموزه های این دوره قرار می گیرد.

تدریس خصوصی کتیا

تدریس خصوصی کتیا در تهران

شما می توانید از خدمات تدریس خصوصی کتیا در شهر تهران نیز بهره مند شوید. در پایتخت ایران بازار کار طراحی و مدل سازی و تحلیل های مهندسی بسیار داغ است. به همین خاطر نرم افزار کتیا و سایر پلتفرم های مشابه آن طرفداران بی شماری دارند. شما می توانید از این حرفه برای به دست آوردن فرصت های شغلی بسیاری استفاده کنید. خدمات آموزشی کتیا در تهران مزایای بی شماری برای علاقه مندان به همراه دارد. این فرصت مهارت آموزی به شما کمک می کند که این برنامه را به صورت کاربردی فرابگیرید. در این دوره با کلیه جزییات ابزارهای به کار رفته در این پلتفرم نیز آشنا می شوید که هر یک از آن ها به شما کمک می کنند طراحی های حرفه ای در عرصه های مختلف انجام دهید. این آموزه ها به صورت صد در صد تضمینی در اختیار مشتریان قرار می گیرند. به این ترتیب در پایان دوره شما مهارت های لازم در عرصه طراحی صنعتی را به دست خواهید آورد.

اهمیت یادگیری کتیا

کتیا برای اولین بار از یک شرکت فرانسوی ارائه شده و از آن زمان تاکنون مخاطبین بسیاری در همه جهان داشته است. با گسترش صنعت در کشورهای مختلف میزان استفاده از این پلتفرم نیز چندین برابر شده است. شرکت های خودروسازی، کشتی سازی و… به مهارت های طراحی این پلتفرم نیاز دارند. به همین خاطر این پلتفرم و یادگیری آموزه های مربوط به آن فرصت های شغلی بی شماری در اختیار شما قرار می دهد.

تدریس خصوصی کتیا برای همه رده های سنی اهمیت دارد. همه افراد در هر بازه سنی می توانند با استفاده از آموزه های این دوره وارد بازارهای کار مرتبط شوند. یادگیری کتیا زمانی به درد شما می خورد که در یک دوره آموزشی درست و اصولی مطالب مربوط به آن را بیاموزید. به همین سبب پیش از هر چیز باید به دنبال یک مرکز آموزشی ایده آل برای کسب این مهارت ها بگردید.

سرفصل های آموزشی کتیا

تدریس خصوصی کتیا در چند سرفصل آموزشی انجام می شود. برخی از این سرفصل ها را در زیر مشاهده می کنید:

Sketcher

Sketcher یکی از مهمترین بخش های آموزسی در این دوره به شمار می رود که شما را با آموزه های مربوط به طراحی دو بعدی آشنا می کند. طراحی دو بعدی پایه ای ترین مهارتی است که کاربران در این دوره آموزشی فرا می گیرند.

Part Design

Part Design بخش بعدی از سرفصل های تدریس خصوصی کتیا است که برای طراحی در محیط سه بعدی مورد استفاده قرار می گیرد. حجم دهی به ترسیمات مربوط به محتواهای مختلف در این بخش انجام می شود. این بخش از محیط های پایه ای برنامه کتیا است که کاربردهای بی شماری برای افراد به همراه دارد.

Assembly Design

در سرفصل بعدی این برنامه به سراغ محیط مونتاژ کاری کتیا می رویم. محیط مونتاژ کاری قابلیت های ویژه ای در اختیار افراد قرار می دهد. در این بخش کلیه بخش های آماده شده در پارت دیزاین مورد استفاده قرار می گیرند و تنظیمات نهایی بر روی آن ها انجام می گیرد.

 Drafting

Drafting برای نقشه های خاص به کار برده می شود و ابزارهای به کار رفته در محیط آن برای دسترسی به این اهداف مورد استفاده قرار می گیرند. اندازه ها و نمادهای مختلف نقشه کشی هر یک در این بخش در دسترس کاربران قرار دارند.

Generative Sheetmetal Design

در قسمت بعدی از تدریس خصوصی کتیا، Generative Sheetmetal Design مورد توجه قرار می گیرد که آموزه های بی شماری را در اختیار کاربران قرار می دهد. محیط مرق کاری در این بخش امکان مدلسازی را برای کاربران فراهم می کند. با به کارگیری طراحی های این بخش قابلیت های ویژه ای برای مدلسازی و طراحی های اولیه خم کاری و برش کاری به وجود می آیند.

نمونه تدریس انجام شده

مزایای تدریس خصوصی کتیا

در صورتی که از خدمات تدریس خصوصی کتیا استفاده کنید امتیازات بی شماری را دریافت خواهید کرد که برخی از آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

  1. آنچه در این دوره فرا می گیرید در طولانی مدت کاربردهای بی شماری در حوزه های کاری مختلف به همراه دارد. آموزش های این دوره محوری و کاربردی خواهند بود.
  2. در هر یک از بخش های دوره تمریناتی در اختیار کارآموزان قرار می گیرند که آنچه آموخته اند را به چالش خواهند کشید. به این ترتیب توانایی یادگیری افراد چندین برابر می شود.
  3. پس از پایان این دوره های آموزشی هنرجویان برای شرکت در پروژه های کاری و حرفه ای دعوت می شوند. تیم آرتا تحلیل این امکانات را برای کارآموزان فراهم می کند.
  4. تدریس نسخه ها و ورژن های جدید پلتفرم کتیا نیز مزایای بی شماری برای علاقمندان به همراه می آورد.
  5. شما می توانید از مشاوره های شغلی آرتا تحلیل نیز پس از تکمیل دوران آموزش استفاده کرده و وارد بازار کار شوید.

جمع بندی

در این بخش در رابطه با تدریس خصوصی کتیا اطلاعاتی را به دست آوردیم که مزایای بی شماری برای کاربران به همراه دارد. شما می توانید با استفاده از قابلیت های این دوره های آموزشی به سهولت به درآمد و شغل ایده آل خود دست پیدا کنید. این دوره های آموزشی زیر نظر برترین اساتید برگزار می شوند. به این ترتیب کاربران همه نکات مهم و کلیدی را در آن می آموزند. تیم آرتا تحلیل با سال ها تجربه در حوزه آموزش نرم افزارهای طراحی صنعتی، مدل سازی و… بهترین ها را برای شما رقم می زند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *