انجام پروژه EES (تضمین کیفیت)

0
(0)

انجام پروژه EES با استفاده از تجربیات کارشناسان حرفه ای تیم آرتا تحلیل با سال ها سابقه فعالیت در این حوزه بهتر و تخصصی تر صورت می گیرد. شما می توانید زیر نظر برترین اساتید این حوزه طراحی هر یک از این پروژه ها را با استفاده از به روزترین ابزارها و اطلاعات آپدیت شده در این حوزه انجام دهید. به علاوه با ثبت نظرات و انتظارات اولیه می توانید پروژه مذکور را با ویژگی های دلخواه تحویل بگیرید. سرعت عمل بالا و دقت عملکرد کارشناسان در مجموعه حرفه ای آرتا تحلیل به شما کمک می کند که بهترین نتیجه را در فرایند اجرای پروژه EES به دست آورید.

انجام پروژه EES

نرم افزار EES  چیست؟

انجام پروژه EES با به کارگیری خدمات فوق حرفه ای کارشناسان آرتا تحلیل کیفیت بیشتری از نظر داده های اطلاعاتی، آپدیت های نرم افزاری و… خواهد داشت. نرم افزار EES  یکی از جامع ترین پلتفرم های مهندسی مکانیک است که با ده ها قابلیت ویژه ارائه شده است. این پلتفرم اجرای انواع پروژه های مکانیکی را برای کاربران ساده تر کرده است. شما می توانید با به کارگیری قابلیت های موجود در آن معادلات جبری و دیفرانسیل خطی را با ساده ترین روش ها انجام دهید و در فرایند حل عددی پروژه های مختلف بهتر عمل کنید. اجرای پروژه با استفاده از این نرم افزار نیاز به کسب مهارت های تخصصی دارد.

تحلیل جریان سیالات با استفاده از این پلتفرک به سهولت انجام می گیرد، به همین خاطر بسیاری از کاربران از قابلیت های موجود در آن برای رسیدن به این اهداف صنعتی استفاده می کنند. در رشته های مهندسی مکانیک استقبال قابل توجهی از انجام پروژه EES و ابزارهای مرتبط با آن شده است. این پلتفرم کار دانشجویان این حوزه را به شدت ساده تر کرده است. در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر اهمیت استفاده از این برنامه ها بسیار بیشتر است. در هر یک از بخش های این برنامه جداول خاصی در دسترس کاربران قرار گرفته اند که پارامترهای خواص مستقل و مجهول را مشخص می کنند.

پروژه های شبیه سازی در EES

یکی از خدمات انجام پروژه EES، اجرای پروژه های شبیه سازی است که در چند مرحله توسط تیم آرتا تحلیل انجام می گیرد. کارشناسان حرفه ای تیم ما با استفاده از به روزترین نسخه های این پلتفرم این شبیه سازی ها را انجام می دهند. برخی از مراحل مربوط به این فرایند را در زیر مشاهده می کنید:

 1. وارد کردن شرایط مرزی در این بخش یکی از مهمترین مراحل به شمار می رود. شما می توانید در این قسمت شرایط محدوده کاری نرم افزار را مشخص کنید. به این ترتیب استفاده بهتری از قابلیت های شبیه سازی EES خواهید داشت.
 2. در بخش بعدی خواص ترمودینامیکی مربوطه برآورد می شوند و بر اساس آن ها سایر مراحل شبیه سازی انجام خواهند شد. با به دست آوردن این اطلاعات معادلات EES  نیز بهتر و دقیق تر انجام می گیرند.
 3. در نظر گرفتن واحدهای مهندسی نیز در روند اجرای هر یک از این پروژه ها تاثیر به سزایی بر جای می گذارد. وجود کتابخانه در این پروژه انجام بهتر و دقیق تر تحلیل های مهندسی مکانیک را ساده تر می کند.
 4. در بخش بعدی به تعریف دستگاه های واحد می پردازیم تا فرایند شبیه سازی حرفه ای تر انجام شود. برای تکمیل این فرایند اندازه گیری مقادیر مختلف نیز مشخص خواهند شد.
 5. تعریف آرایه ها در فرایند شبیه سازی ای ای اس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به همین خاطر در بخش های نهایی در نظر گرفتن این مفاهیم نیز کارایی دارد.
 6. محاسبات جدولی در ای ای اس یکی از بخش های مهم و تخصصی در فرایند شبیه سازی به شمار می روند. جداول موجود در این پلتفرم داده های اطلاعاتی مهمی را در اختیار کاربران قرار می دهند.
پروژه تبدیل انرژی با ees

ویژگی های پروژه EES

 با انجام پروژه EES به قابلیت ها و مزایای بی شماری دست پیدا می کنید که در عرصه های مهندسی مکانیک کارایی خواهند داشت. با این ابزارهای به روز و پیشرفته می توانید روند انجام پروژه های مهندسی را سریع تر و دقیق تر کنید. برخی از این موارد را در زیر مشاهده می کنید:

 1. توانایی بالا در حل عددی انواع مسائل در مراحل مختلف انجام پروژه EES یک ویژگی مهم و کاربردی به شمار می رود.
 2. با به کارگیری قابلیت های این نرم افزار می توانید به انواع کتابخانه های اطلاعاتی نیز دسترسی داشته باشید.
 3. واسط های کاربری حرفه ای نیز نقش موثری در این زمینه ایفا می کنند. با استفاده از آن ها پروژه های شبیه سازی در ای ای اس به خوبی انجام می گیرند.
 4. تحلیل مسائل در این پلتفرم یکی از مزایای مهم و اساسی ای ای اس به شمار می رود. این قابلیت ها برای پروژه های صنعتی مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
 5. ترسیم چند بعدی نمودارهای صنعتی نیز با استفاده از ویژگی ها و ابزارهای کاربردی ای ای اس به خوبی انجام می شود.

محیط کاربری ای ای اس

برای اجرای پروژه ای ای اس باید با محیط کاربری و ابزارهای موجود در آن آشنایی داشته باشید. در انجام پروژه EES هر یک از این بخش بندی های به گونه ای مورد استفاده قرار می گیرند. در این زمینه بخش ویرایشگر متون نقش موثری در محاسبات عددی و ریاضیات موجود در پروژه ها ایفا می کند. همچنین قسمت محاسبات برای رسم انواع نمودارها کارایی دارد. بخش تحلیل سیالات نیز برای انجام پروژه های برخی صنایع کارایی خواهد داشت و نیازهای کاربران را برآورده می کند.

جمع بندی

در این قسمت نکات مربوط به انجام پروژه EES را بررسی کردیم و برخی قوانین موجود در این حیطه را توضیح دادیم. شما می توانید با به کارگیری این اطلاعات دقیق برای تکمیل یک پروژه حرفه ای اقدام کنید. تیم آرتا تحلیل خدمات طراحی این پروژه ها را زیر نظر برترین اساتید و کارشناسان ارائه می دهد. اگر می خواهید با هزینه های به صرفه طراحی پروژه ای ای اس را در زمینه های مختلف انجام دهید، سری به کارشناسان حرفه ای آرتا تحلیل بزنید و از راهنمایی های تیم اجرایی ای ای اس بهره مند شوید.

این صفحه چقدر برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رای: 0

تا الان رای داده نشده! اولین نفری باشید که به این صفحه امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *