تدریس خصوصی ریاضی مهندسی

0
(0)

مقدمه

ریاضی مهندسی یکی از زیر مجموعه های دروس ریاضی کنکوری است که برای دانش آموزان مقطع متوسطه اهمیت زیادی دارد. تدریس خصوصی ریاضی مهندسی به دلیل حجم زیاد مباحث این درس اهمیت زیادی دارد. این درس نسبت به سال های گذشته اهمیت زیادی در میان دروس کنکوری داشته و دانش آموزان زمان بیشتری برای یادگیری آن صرف می کنند. این درس احتمالا 5 سوال در کنکور هر سال دارد. در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی مهندسی به پر تکرار ترین سوالاتی که در کنکور سراسری در رابطه با این درس مطرح می شود، پرداخته خواهد شد. شما می توانید با به صرفه ترین هزینه ها از خدمات تدریس خصوصی ریاضی مهندسی استفاده کنید.

تدریس خصوصی ریاضی مهندسی پیشرفته

تدریس خصوصی ریاضی مهندسی پیشرفته برای حل مشکلات رایج دانش آموزان انجام می گیرد. بسیاری از دانش آموزان با این دروس مهم در کنکور سراسری مشکل دارند و نمی توانند به سوالات این مبحث پاسخ دهند. تعداد سوالات ریاضی مهندسی در سال های اخیر دو برابر شده و همین مسئله توجه دانش آموزان را بیشتر به این دروس جلب کرده است. در این بخش برخی از مهمترین مباحثی که در فرایند تدریس خصوصی ریاضی مهندسی پیشرفته مورد توجه قرار می گیرند به شرح زیر هستند:

دروس مربوط به آنالیز فوریه

یکی از دشوارترین مباحث ریاضی مهندسی در پایه های متوسطه که برای کنکور سراسری اهمیت دارد، مبحث آنالیز فوریه است که شامل برخی انتگرال ها است و سوالات مشتق را نیز در بر می گیرد. مدرسین ما در تیم آرتا تحلیل خدمات حرفه ای برای آموزش این مباحث ارائه می دهند. به این ترتیب دانش آموزان هیچ ابهامی در رابطه با این دروس نخواهند داشت.

فصل مشتقات

مشتقات جزیی یکی از مهمترین بخش های سوالات کنکور سراسری و امتحانات نهایی را تشکیل می دهند. به همین خاطر یادگیری آن ها در ضمن تحصیل اهمیت زیادی دارد. البته برای مطالعه این دروس باید به برخی تکنیک ها در این زمینه دقت داشته باشید و با در دست داشتن اطلاعات کافی وارد عمل شوید. در این زمینه ابتدا حل صفر تا صد معادلات مربوط به مشتق آموزش داده می شود و مدرس کلاس های تدریس خصوصی ریاضی مهندسی به این موارد می پردازد. سپس اطلاعات اولیه و جزییات تست زنی در مبحث مشتقات جزیی بررسی خواهد شد. در ادامه دانش آموزان باید تمریناتی را در رابطه با این مبحث پاسخ دهند که به درک عمیق تر مباحث مشتق کمک شایانی می کند.

فصل مختلط ریاضی مهندسی

در کلاس تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، فصل مختلط کتاب نیز اهمیت زیادی دارد. در این زمینه ابتدا به پیش نیازهای اعداد مختلط در پایه های قبلی رسیدگی می شود. به این ترتیب اگر چالشی در خصوص پایه ریاضیات مهندسی در مبحث مختلط دارید، حتما باید ابهامات خود را برای پاسخ دهی به سوالات این بخش برطرف کنید. مباحث مربوط به نگاشت نیز در این دروس اهمیت زیادی دارند که محمد جوادی مدرس برتر تیم آرتا تحلیل به کلیه سوالات شما در این زمینه پاسخ خواهد داد. این مبحث نیز سوالات زیادی در کنکور سراسری داشته و همواره دارد!

چگونه ریاضی مهندسی کنکور را صد بزنیم؟

در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی مهندسی بهترین تکنیک های مطالعه دروس به دانش آموزان آموزش داده می شود. به این ترتیب افراد با آگاهی کامل از نکات تستی در جلسات امتحانی و کنکور سراسری حضور پیدا می کنند. با این روش درصدهای شما در این دروس به شدت ارتقا می یابد. به علاوه آشنایی با تست های پرتکرار و تمریناتی که تکنیک های تست زنی را بیشتر به شما می آموزد، در این زمینه موثر خواهد بود.

یکی دیگر از مهمترین نکاتی که در این خصوص رعایت می شود، افزایش سرعت عمل دانش آموزان برای پاسخ دهی به این تست ها است. با ارائه راهکارها و فرمول های میان بر مشکل سرعت عمل دانش آموزان نیز برطرف خواهد شد. توصیه می کنیم برای رفع مشکلات و چالش های کنکوری دروس ریاضی مهندسی حتما به سراغ یک دبیر و مدرس حرفه ای و باتجربه بروید تا با مشکلی در این زمینه رو به رو نشوید.

شرایط کلاس خصوصی ریاضی مهندسی

تدریس خصوصی ریاضی مهندسی با اصل مهم برگزار می شود که دانش آموزان باید پیش از حضور در کلاس و ثبت نام در کلاس های خصوصی با این موارد آشنایی داشته باشید:

  1. کلاس های خصوصی راس ساعت مقرر و با نظم بالایی برگزار می شوند. به همین خاطر دانش آموزان و اساتید راس ساعت تعیین شده برگزار خواهند شد.
  2. در بخش بعدی روش برگزاری کلاس ها در شبکه های مجازی مورد توجه قرار می گیرد. کلاس های مجازی در بستر مجازی و با استفاده از پلتفرم ها و ابزارهای آنلاین برگزار می شوند. هزینه های برگزاری این کلاس ها به صرفه تر از روش های حضوری برگزاری کلاس خواهد بود.
  3. شما می توانید برای حضور در کلاس های آنلاین، مدرسین خود را با در نظر گرفتن شرایط مورد نظر انتخاب کنید. برخی از دانش آموزان با مدرس خانم و برخی با مدرس آقا احساس راحتی بیشتری دارند. به همین خاطر ما در آرتا تحلیل شرایط حضور همه اساتید باتجربه را برای دانش آموزان فراهم کرده ایم.
  4. شما می توانید در رابطه با زمان برگزاری کلاس ها با اساتید انتخابی هماهنگی های لازمه را انجام دهید.
  5. در طول برگزاری کلاس ها از جزوات درسی به روز استفاده می شود که اطلاعات دانش آموزان را در این زمینه تکمیل می کنند.

جمع بندی

تدریس خصوصی ریاضی مهندسی پیشرفته زیر نظر اساتید معتبر آرتا تحلیل با بیشترین کیفیت انجام می گیرد. این دروس از تخصصی ترین دروس کنکوری محسوب می شوند و یادگیری آن ها تراز و رتبه شما را به شدت تغییر می دهد. اگر بتوانید حداقل به نیمی از سوالات دروس ریاضی در کنکور سراسری پاسخ درست بدهید، با درصدهای عالی کنکور رو به رو خواهید شد. ریاضی پیشرفته و مهندسی شامل چند مبحث پرتکرار است که در این بخش به این موارد اشاره کردیم. شما می توانید در خصوص تدریس خصوصی ریاضی مهندسی به دروسی که در آن ها مشکل دارید توجه داشته و تمرینات مربوط به آن ها را زیر نظر مدرسین حل کنید.

این صفحه چقدر برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رای: 0

تا الان رای داده نشده! اولین نفری باشید که به این صفحه امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *