تدریس خصوصی حسابان

0
(0)

مقدمه

به جرعت می توان گفت که درس حسابان یکی از دشوارترین دروس پایه متوسطه است که برای رفع ابهامات و سختی های مربوط به آن باید حتما از راهنمایی های یک دبیر خصوصی حرفه ای کمک بگیرید. تدریس خصوصی حسابان شرایط به خصوصی دارد و باید زیر نظر مدرسین حرفه ای انجام شود. در غیر این صورت پیچیدگی های دروس برای شما افزایش می یابد. در انتخاب معلم خصوصی حسابان یازدهم سطح تحصیلات و مهارت ها و تجربیات مدرسین مورد توجه قرار می گیرد. تعدد دروس و فرمول ها و بخش بندی های این درس، یادگیری آن را برای برخی از دانش آموزان قوی نیز دشوار می کند.

دشوارترین دروس حسابان

در خصوص تدریس خصوصی حسابان باید به نکات مهم و مشکلات درسی دانش آموزان در این دروس دقت داشته باشید. برخی از مهمترین دغدغه های دانش آموزان در یادگیری دروس حسابان به شرح زیر هستند:

 1. بحث دروس منفردی لگاریتم و حد و پیوستگی که مسائل دشواری برای اغلب دانش آموزان دارد و برخی با نکات مربوط به این دروس مشکل دارند.
 2. برخی از دانش آموزان از خدمات تدریس خصوصی حسابان برای یادگیری مباحث هندسه تحلیلی استفاده می کنند که شامل بخش ماتریس و معادلات خط و صفحه می شود.
 3. ریاضیات گسسته شامل بخش های نظریات اعداد یا گراف ها که سوالات دشواری در امتحانات نهایی دانش آموزان و تست زنی کنکور دارند.
 4. بخش دنباله ها و سری اعداد نیز در این میان مورد توجه قرار می گیرد که یکی از دشوارترین مباحث درسی حسابان محسوب می شود. در این بخش با مسائلی مانند همگرایی و واگرایی روبرو می شوید.
 5. ترکیبات و احتمالات نیز بخش هایی از این مباحث را تشکیل می دهند.
 6. قسمت مشتق و انتگرال حسابان همیشه در میان دشوارترین بخش های قرار داشته و بسیاری از دانش آموزان از خدمات تدریس خصوصی حسابان برای یادگیری این دروس استفاده می کنند.
 7. بخش مثلثات و دروس مرتبط با آن شامل مسائل و سوالات دشواری برای دانش آموزان می شود.
 8. مبحث توابع و اعمال محاسبات در آن نیز از این قاعده پیروی می کند.

معلم خصوصی حسابان یازدهم

معلم خصوصی حسابان یازدهم بهترین نکات را در خصوص حل مسائل دشوار ریاضیات در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. این مدرسین از جدیدترین روش های تدریس حسابان برای آموزش این دروس استفاده می کنند. عملکرد حرفه ای آن ها در کلاس های درسی دانش آموزان را برای یادگیری سخت ترین مسائل ریاضی و حسابان ترغیب می کند. شما می توانید آموزه های مربوط به درس حسابان را زیر نظر برترین مدرسین آرتا تحلیل فرابگیرید.

محمد جوادی به عنوان یکی از بهترین مدرسین در حوزه حسابان و ریاضیات است که بهترین اطلاعات را در اختیار داوطلبین قرار می دهد. مطالب درسی ارائه شده در کلاس های درسی این مدرسین بر اساس جدیدترین مباحث ریاضیات تدوین شده و اطلاعات دانش آموزان را به شدت ارتقا می دهد.

تاثیر درس حسابان در موفقیت کنکور دانش آموزان

تدریس خصوصی حسابان به دانش آموزان کمک می کند که در کنکور سراسری خود عملکرد بهتری داشته باشند. تاثیر این درس در رتبه آوری کنکور بسیار بالا است و نباید آن را شوخی گرفت! به همین خاطر بسیاری از دانش آموزان رشته ریاضی و فیزیک بیشتر از سایر دروس مقطع متوسطه بر این درس تاکید دارند و خود را برای کسب نمرات بهتر در این دروس آماده می کنند.

تعداد سوالات درس حسابان در کنکور سراسری بخش مهمی از دروس این آزمون را تشکیل می دهد. به همین خاطر باید حتما به این موارد در خصوص آمادگی درس حسابان توجه داشته باشید. در کلاس های تدریس خصوصی آرتا تحلیل با تعداد قابل توجهی از سوالات پرتکرار کنکوری آشنا می شوید که آمادگی شما را در این زمینه افزایش می دهد.

مهمترین مباحث تست خیز کنکوری

کلاس های تدریس خصوصی حسابان با تست زنی برای آمادگی کنکور همراه است. تیم حرفه ای آرتا تحلیل در این زمینه راهنمایی های دقیقی در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. برخی از مهمترین مباحث تست خیز کنکوری شامل موارد زیر می شوند:

 1. بخش مثلثات همیشه حداقل 2 سوال تستی در کنکور سراسری رشته ریاضی و فیزیک دارد. به همین خاطر باید پیش از هر چیز برای یادگیری این دروس زمان بگذارید و با نکات مربوط به آن ها آشنا شوید.
 2. بخش توان های گویا و مسائل جبری مربوط به آن نیز یکی از مهمترین اجزا و عناصر کنکور سراسری را تشکیل می دهد. حداقل یکی از سوالات بخش ریاضیات مربوط به این قسمت خواهد بود و باید برای یادگیری این دروس نهایت تلاش خود را به کار ببرید.
 3. مدرسین ما در خصوص بخش معادلات و نامعادله های حسابان نیز سوالاتی را برای دانش آموزان در کلاس های درسی حل می کنند. این بخش نیز یکی از سوال خیزترین اجزا و عناصر کتاب درسی حسابان محسوب می شود.
 4. قسمت توابع در کتاب حسابان حداقل 2 سوال در کنکور سراسری دارد. ما در کلاس های خصوصی حتما سوالاتی از این بخش نیز در اختیار دانش آموزان قرار می دهیم تا آمادگی آن ها را برای حل و فصل این دروس افزایش دهیم.
 5. تابع نمایی و لگاریتمی نیز یکی از مهمترین بخش های به کار رفته در کتاب درسی حسابان محسوب می شود. کسب آمادگی در این زمینه برای پاسخ دهی به سوالات مربوط به آن اهمیت زیادی دارد.
 6. در بخش بعدی سوالات بخش مشتق مورد توجه قرار می گیرند که مهمترین مباحث کنکوری در فرایند تدریس خصوصی حسابان به شمار می روند.

جمع بندی

در این بخش در خصوص خدمات معلم خصوصی حسابان یازدهم برای ارائه مطالب مهم درس حسابان کنکور نکاتی را بررسی کردیم. این مدرسین زیر نظر تیم آرتا تحلیل با بیشترین سابقه تدریس کنکوری انتخاب می شوند و مهارت های بی شماری در این حوزه دارند. شما می توانید از خدمات مدرسین تدریس خصوصی حسابان برای افزایش رتبه کنکور و امتیازات درسی خود استفاده کنید. این کلاس ها با کمترین هزینه ها برگزار شده و دانش آموزان تنها در چند جلسه کوتاه با پاسخ کلیه سوالات خود آشنا می شوند. شما می توانید با روش های ساده حل مسائل حسابان در این جلسات آموزشی بیشتر آشنا شوید.

این صفحه چقدر برای شما مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رای: 0

تا الان رای داده نشده! اولین نفری باشید که به این صفحه امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *